Görülecek Yerler

Anasayfa Görülecek Yerler

Görülecek Yerler

Görülecek Yerler

 

Turunç Gezilecek Yerler

Turunç gezilecek yerler cenneti sayılır. Marmaris’in 14 kilometre kadar uzağında olsa da yer şekilleri ve yolların elverişsizliği nedeniyle kolay erişilebilen bir yer değildir. Ama öyle ya da böyle elbette erişim sağlanabiliyor ki, en popüler turizm merkezilerinden olan Turunç sezonda rezervasyon yapılabilmesi hayli zor olan bir merkez. Içmelerden itibaren bölge doğal koruma alanı olduğundan köylerde dahi kapsamlı inşaat projelerine izin verilmiyor. Bu nedenle kamu otoritesinin bölgeye yol yapma ihtiyacı da sınırlı düzeyde kalmış ve karayolu erişiminin biraz sıkıntılı olduğunu kabul etmek gerekir.

Lakin, eğer arayışınız gerçekten doğal bir tatilse, Turunç size amazonlardan bir seviye öncesini sunmaktadır. Medeniyetin doğa içerisinde oranlı biçimde dağıldığı mükemmel bir tatil bölgesi arandığında, zikredilebilecek birkaç beldeden bir tanesi muhakkak Turunç olacaktır.

Temel Ihtiyaçlar

Her ne kadar uzak, erişilmesi güç ve koruma altında olsa da, arayışları doğa, deniz ve güneş olan tatilciler için ihtiyaç olabilecek her şey Turunç’ta mevcuttur. Çok kapsamlı olmasa da temel sağlık ihtiyaçlarının karşılanabileceği bir sağlık ocağı, Postane ve yeteri kadar restorana sahip belde de butik oteller ağırlıktadır. Ve net bir şekilde söylenebilir ki, ailelerin işlettiği bu oteller son derece konforlu ve sıcaktır.

Gezilecek Yerler

Turunç ve çevresinde neresi gezilir? Diyecek olursak, tahmin edebileceğiniz gibi kara aktiviteleri pek de kapsamlı değildir.  Tabii Jeep Safari için bölgenin mükemmel bir ortam olduğunu belirtmek gerekir. Buggy Safari ve Atv Safari için de Turuç’un çevre köyleri benzersiz ortamlardır.  Bu arada eğer tatilinizi yaparken bizi ararsanız size havada, karada ve denizde bir çok aktivitenin anahtarını sunabiliriz. Sadece Turunç değil çevredeki pek çok rotaya gerçekleşen tekne turu her şey dahil aktivitelerimize katılarak, tüm yarım ada ve çevresini görebilir ve mükemmel biçimde eğlenebilirsiniz.

Marmaris Tekne Turu

Turunç merkezi çok büyük olmamakla birlikte birkaç gün buranın çeşme suyundan daha temiz sularının tadını çıkarabilirsiniz. Ancak size göstermek istediğimiz daha pek çok güzellik var. Bölgede o kadar çok doğal ve tarihi güzellik vardır ki, birkaç günlük tatillerde ancak fragmana şahit olabilirsiniz. Biz sizin için filmi hızlandırıp en hızlı biçimde en popüler lokasyonları görebilmenizi sağlayabiliriz.

Bölgedeki en popüler tekne turu lokasyonlarının başında Sedir Adası gelmektedir. Yeryüzünde eşi benzeri bulunmayan kumları ve muhteşem temizlikteki denizi ile büyüleyici bir deneyim oaln Sedir Adası tekne turu en çok tercih edilen rotalardandır. Benzeri BiçimdeHisarönü tekne Turu da tarihi ve doğal güzellikleri görebilmeniz için mükemmel bir fırsattır.

Tabi biraz daha uzaklaşmak isterseniz Dalyan Tekne Turu aktivitesine katılabilir, iztuzu Plajı ve Kaunos harabelerini de görebilirsiniz.Dalyan, Turunç’a kuş uçuşu olarak çok yakın olsa da bölgenin malum yer şekilleri nedeniyle kara ulaşımız zaman almaktadır. Denizden ulaşım ise oldukça kolaydır. Hatta dilerseniz biraz daha uzaklaşıp Rodos turuna da katılabilirsiniz.

Çevre Tatil Yöreleri

Turunç’tan uzaklaşarak Ege ve Akdenizin diğer tatil bölgelerine yapılan turlara da katılabilirsiniz. Örneğin Efes Turu ve Pamukkale turu, hiç hesapta yokken elde edeceğiniz mükemmel fırsatlardır. Bunun yanı sıra özel gezi aktiviteleri için bize başvurabilir ve mümkün olan çözüm önerilerimizi dinleyebilirsiniz.

Firmamız bölgede ve çevresinde yer alan tüm turizm aktivitelerine vakıftır ve uzun zamandır sürdürdüğümüz sektör faaliyetlerimiz kapsamında Yalnızca gezi aktivitelerinde değil, müşterilerimize Havaalanı Transferi ve Araç kiralama gibi destek hizmetlerinde de yardım ediyoruz. Bizimle birlikte tatiliniz sorunsuz ve çok eğlenceli geçecek. Turunç Gezilecek Yerler konusunda bizden fikir ve bilgi almadan yola çıkmayın. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

 

Geri Dön